77a876a8ac4812e4f4989e1b1bf960a08e6ec661.jpg
Produkty

LEKI Drifter Vario S 20/21

Hůl, která roste s vámi: Leki Drifter Vario S je perfektní lyžařská hůl pro děti a teenagery s juniorskou rukojetí Trigger S Junior. Díky systému Speed Lock lze hravě nastavit délku na 90 až 120 cm. Vysoce pevné hliníkové trubky zajišťují stabilitu a dodatečnou bezpečnost. Se systémem Trigger S je uchopení hole díky rychlému zacvaknutí bezpečné a pohodlné. Poutko je plynule nastavitelné a v případě pádu se uvolní tahem nahoru.

Délka: 90 - 120 cm
Hmotnost: 231 gramů

• TRIGGER S SYSTÉM - Díky bezpečnostnímu systému Trigger S se jedná o dokonalou kombinaci. Nepřekonatelný komfort a maximální zážitek při lyžování vám poskytne kombinace rukavic a hůlek s tímto systémem.
TRIGGER S Junior Grip - Speciální madlo Trigger S od značky LEKI v kompaktním designu pro děti a mládež. Pro dokonalý úchop má madlo 4 prohlubně pro prsty a vyniká optimální aerodynamikou.
• TRIGGER S Vario Strap - Perfektně střižené a individuálně nastavitelné poutko, které se v případě pádu uvolní tahem nahoru.
• SPEED LOCK - Aretační systém. Mechanismus Speed Lock vyniká vysokou přídržnou silou. Hůlky můžete velice rychle přestavět na požadovanou délku.
• HLINÍK HTS 5.5 - Materiál vyniká především velmi dlouhou životností, extrémní odolností a super stabilností.
• COBRA ALPINE - Talířky "Cobra Alpine" jsou ideální na sjezdovku. Talířky si můžete snadno vyměnit, aniž byste k tomu potřebovali nářadí.
• STEEL TIP Tyto hroty zaručují přesné použití hole a dokonalou oporu na prakticky každém terénu.

Balení obsahuje jeden pár holí.

Parametry

Materiál:Hliník (HTS 5.5)
Hmotnost:231 g
Průměr:14/12 mm
Poutko:Trigger S Vario Strap
Technologie:Trigger S, Trigger S Vario Strap, Trigger S Junior Grip, Speed Lock, Cobra Alpine, Steel Tip

Chcete vědět více?
Velikosti:  90 - 120 teleskopické
Cena: 1400,- Rychlý dotaz
Dodavatel:
LEKI
(0)