Bedrichov-cyklo.jpg
Zpět na rodinné zájezdy

ČR - Bedřichov, 6-7 nocí, cyklo & všestranně sportovní zaměření

Rodinná dovolená v Bedřichově se sportovním animačním programem pro děti. 

* nádherné prostředí Bedřichova v Jizerských horách

* zajištěn celodenní sportovní program pro děti od 5 let

* aktivity: kolo, skaty, slackline, lukostřelba a u vody potom paddleboard, koupání a potápění

* program zajištěn prověřenými instruktory, kteří spolupracují se Sportkids po mnoho let

* se snídaní nebo polopenzí

* výběr ze 3 ubytovacích kapacit 3-4* 

 

Termíny:

05.08.-12.08.2023

 

Ukázkový týdenní program, který se může změnit dle aktuálních podmínek: 

Pondělí - pátek 

8:00 – 9:00 předání dětí na Potkavárně https://www.potkavarnauhavrana.cz/o-nas/

9:00 – 12:00 dopolední sportovní program

12:00 - 13:30 oběd s dětmi

13:30 - 15:30 odpolední sportovní program

16:00 vyzvednutí dětí 


 

chcete vědět více?

Hotely

not found

Jóga & Wellness Resort Uko

Rezort Uko je místo, které Vás osloví a budete se tam chtít vracet. Klid a pohoda a poctivá kuchyně jsou totiž největšími lákadly. Vkusně zařízené pokoje a apartmány včetně wellness vyžití v ceně pobytu jsou pak bonusem vaší dovolené. Jogová místnost a k tomu jedna lekce v ceně pobytu je právě to, co vám dodá energii, zatímco se vaše děti budou vybíjet na kolech či při jiných sportovních aktivitách s našimi instruktory.

chcete vědět více?
not found

Penzion Statek u Rajtrů

Poctivý statek, poctivá kuchyně, poctivé ubytování dál od lidí a blíž k přírodě. Takový je ve zkratce penzion Statek u Rajtrů, kde se to nejlepší ze staré doby potkává se vším, co může nabídnout dnešek. Stylové stavení má pro vás ubytování ve Stodole, která nabízí oblíbené horské pokoje. Na děti tu čeká dětský klub nebo obrovská zahrada a na vás sauna, gril, terasa se slunečníky a v okolí tolik možností pro aktivitu i odpočinek, kolik si jen budete přát. Užívejte si naplno, jakmile odevzdáte své děti do péče našich sportovních instruktorů. Večer potom můžete své zážitky z celého dne společně sdílet a těšit se z času, který máte jako rodina jen pro sebe.

chcete vědět více?
not found

Penzion Apartmány 294

Trávit dny volna v letním bytě bývalo v minulosti zcela běžné. Apartmány 294 v klidné části Bedřichova na tuto tradici navazují. Důkladná rekonstrukce dodala bytům a pokojům styl, okolní Jizerské hory přidaly přírodní krásu našich nejčistších hor. Dětem pobyt na čerstvém vzduchu jednoznačně prospěje. Sportování jim dodá sílu a podpoří obranyschopnost, která je v dnešní době tak důležitá. Vy můžete mezitím využít možnosti v blízkém i širokém okolí. Z apartmánů je to jen kousek na Jizerskou magistrálu, po které se můžete vydat, kam si jen budete přát. Ubytování je včetně snídaní. Pokud se vám během dne či večera nebude chtít využívat vlastní kuchyňku, můžete zavítat do některé z nedalekých restaurací. Způsobů, jak si užít Bedřichov, je takřka nekonečně. Objevte pro sebe ty, co vám nejlépe vyhovují.

chcete vědět více?
not found

Hotel Královka

Nově zrekonstruovaný areál Královka na vrcholu kopce Nekras nabízí nejen známou rozhlednu, ale také ubytovací kapacity. Příjemné apartmány s originální výzdobou místních řemeslníků vychází vstříc požadavkům moderních rodin. Samoobslužná restaurace v alpském stylu potěší specialitami z domova i ze světa, parádní dětské hřiště pak ocení hlavně vaše děti. Zatímco se budou dítka bavit sportováním, vy můžete objevovat krásy okolí anebo si naplno užít vzácné chvilky odpočinku v překrásném prostředí.

chcete vědět více?