LUCANY-zima-small.jpg novinka
Zpět na rodinné zájezdy

ČR - Lučany, 5denní lyžování

Top 10 proč s námi do Lučan nad Nisou, Jizerské hory.

  1. lyžařský kurz pro děti již od 3 let, jen 1h z Prahy
  2. exkluzivní poměr 1 instruktor na 5 dětí
  3. lyžařský areál téměř exkluzivně pro naše dětské hrdiny
  4. za pár dní uvidíte značné lyžařské a snowboardové pokroky svých dětí
  5. prověření instruktoři a animátoři Sportkids s mnohaletou praxí
  6. rodinné apartmány a velký výběr hotelů
  7. 190km běžkařských tratích TOP kvality
  8. zvýšené sebevědomí vašeho dítěte 
  9. po dohodě také lyžařské/snowboardové lekce zlepšování i pro dospělé
  10. medaile, diplom, originální a funkční dárek, pro každého malého sportovce

Mimo jiné tu na vás čeká:

Mezi slavnostním závěrečným předáváním medailí, diplomů a dárků na památku vás čeká týden plný volnosti a svobody, se kterou můžete naložit podle svého: buď si vybrat aktivitu, odpočinek, nebo aktivní odpočinek. Dovolená v Jizerkách má spoustu předností. Objevte je pro svou rodinu. • Sjezdové tratě na Bedřichově či Tanvaldském Špičáku • 190 km běžkařských tratí • Úchvatné výhledy z bezpočtu rozhleden • Aquapark • Dinopark • IQPark • Lezecká stěna • Muzeum hraček • Bobová dráha • Návštěva psího spřežení HUSKIES

Nezaujali Vás české hory? Nevadí, třeba se to zlepší i Itálii, slunce, bombardino. Podívejte se na nabídku Monte Bondone: https://www.sport-kids.cz/rodinne-zajezdy/italie-monte-bondone-5-noci-lyzovani/

Termíny 2024:

8.1. - 12.1. 2024         8:30 - 11:30

15.1. - 19.1. 2024       8:30 - 11:30 nebo 13:00 - 16:00

22.1. - 26.1. 2024       8:30 - 11:30

5.2. - 9.2. 2024           8:30 - 11:30 nebo 13:00 - 16:00 - VYPRODÁNO

19.2. - 23.2. 2024       13:00 - 16:00 - VYPRODÁNO

chcete vědět více?

Hotely

not found

Bramberk 782 m.n.m.

Trámy, fošny, krovy a bytelná podezdívka. Tak si představuje pořádnou horskou chatu většina z nás. Chata Bramberk nabízí všechno z toho a navíc dobré jídlo, útulné pokoje a za okny pravou, nefalšovanou zimu Jizerských hor. Na tu se ostatně můžete jít podívat pěkně svrchu. Chata Bramberk leží v těsném sousedství rozhledny Bramberk, která se tyčí do výšky více než 800 m nad moře. Vaše děti se budou zdokonalovat na lyžích či snowboardu na dokonale čistém vzduchu pod laskavým a trpělivým vedením našich instruktorů. Vy můžete využít čas k odpočinku v prostředí, které je vám blízké.

chcete vědět více?
not found

Parkhotel Smržovka

Už v roce 1901 si místní občané všimli, že z určitého místa se můžete pokochat pohledem nejen na Jizerky, ale i na Krkonoše. Rozhodli se, že právě na tomto místě postaví okna restaurace budoucího Parkhotelu. I když od té doby prošla budova několikerou proměnou, výjimečný výhled se tu na denním menu podává dodnes. Vychutnávat si ho můžete u bohatých švédských stolů při snídani, u poctivého oběda nebo štědré večeře. Parkhotel Smržovka vás nenadchne jen svou historií, tradiční pohostinností, polohou a umístěním uprostřed udržovaného lesoparku. Nadchne vás prostě vším. Týden plný zdravého a zábavného sportování pro vaše děti tento pocit dovede k dokonalosti.

chcete vědět více?
not found

Jóga & Wellness Resort Uko

Představte si sami sebe, jak předáváte své děti do rukou našich instruktorů, máváte jim na shledanou a víte přitom, že prožijí šťastný den plný zábavy a sportování. Teď si představte, jak se rozhlížíte po přírodě, která hýří všemi odstíny zelené, a nasáváte přitom do plic vzduch tak čistý, že se může rovnat snad jen průzračnosti potoka, co zurčí pár metrů pod vámi. Pokračujte a představte si, jak si užíváte blahodárné wellness procedury, necháváte se hýčkat rukama masérů anebo se přibližujete nirváně v místnosti, která je pro tento účel přímo stvořená. Nakonec si představte sami sebe, jak se opět radostně setkáváte se svými dětmi, jak vám u dobrého jídla nadšeně líčí všechny zážitky z celého dne a vás naplno prostoupí pocit, že to, co právě prožíváte, není jen dovolená. Je to ráj. Navštívit ho můžete i vy a změnit své představy ve skutečnost. Rezort Uko vás vítá.

chcete vědět více?

Reference