Jen hodinu od Prahy leží kraj, kde při každém nadechnutí cítíte, jak do vašeho těla vstupuje zdraví. A co teprve, když se ten dech zrychlí při jízdě na kole uprostřed přírody, která je ztělesněním dokonalé čistoty? Děti sice budou na větvi spíš ze všech zážitků, co na ně čekají, a z dovedností, které získají díky našim zkušeným instruktorům. Vy to však spolehlivě oceníte. Při pohledu na své rozzářené dítě, které se konečně umí bezpečně pohybovat na kole po úžasných lesních cestách, vám jistě probleskne hlavou, kolik toho právě teď dělá pro posílení svého zdraví a imunity. A tím i pro vás. Vždyť zdravé děti jsou šťastné děti a takové je máme nejraději. Zatímco děti se budou královsky bavit při sportování, vy si můžete užít vzácný volný čas podle svého. Třeba sportem nebo odpočíváním. Jizerky mají něco pro každého, ale jedno pro všechny: tu nejkrásnější přírodu, jakou svět stvořil.    

Mimo jiné tu na vás čeká:

Proslulá Jizerská magistrála • Jízda na koních • Psí spřežení • Koupání na Dolině a na přehradě Černá Nisa • Bedřichovský viklan • Lanové centrum a lezecká stěna na stadionu Bedřichov • Bobová dráha Janov nad Nisou

chcete vědět více?

Hotely

not found

Jóga & Wellness Resort Uko

Představte si sami sebe, jak předáváte své děti do rukou našich instruktorů, máváte jim na shledanou a víte přitom, že prožijí šťastný den plný zábavy a sportování. Teď si představte, jak se rozhlížíte po přírodě, která hýří všemi odstíny zelené, a nasáváte přitom do plic vzduch tak čistý, že se může rovnat snad jen průzračnosti potoka, co zurčí pár metrů pod vámi. Pokračujte a představte si, jak si užíváte blahodárné wellness procedury, necháváte se hýčkat rukama masérů anebo se přibližujete nirváně v místnosti, která je pro tento účel přímo stvořená. Nakonec si představte sami sebe, jak se opět radostně setkáváte se svými dětmi, jak vám u dobrého jídla nadšeně líčí všechny zážitky z celého dne a vás naplno prostoupí pocit, že to, co právě prožíváte, není jen dovolená. Je to ráj. Navštívit ho můžete i vy a změnit své představy ve skutečnost. Rezort Uko vás vítá.

chcete vědět více?
not found

Hotel Královka

Ctít minulost, ale zároveň použít to nejlepší, co nabízí dnešek. Právě taková úvaha vedla nové majitele areálu Královka, když se pustili do rozsáhlé a nákladné rekonstrukce známého objektu na vrcholu kopce Nekras. Nově opravili nejen původní budovy, ale také rozhlednu, která přitahovala poutníky a turisty už odnepaměti. Příjemné apartmány s originální výzdobou místních řemeslníků vychází vstříc požadavkům moderních rodin. Samoobslužná restaurace v alpském stylu potěší specialitami z domova i ze světa. Parádní hřiště napoví, že k dětem tu mají opravdu blízko. To je také důvod, proč jsme hotel zařadili do naší nabídky. Pro své dny volna jste přece zvolili Sportkids. Zatímco se děti budou bavit sportováním, vy můžete objevovat krásy okolí anebo si naplno užít vzácné chvilky odpočinku v překrásném prostředí jednoho z nejčistších míst na našem území.

chcete vědět více?
not found

Penzion Statek u Rajtrů

Poctivý statek, poctivá kuchyně, poctivé ubytování dál od lidí a blíž k přírodě. Takový je ve zkratce penzion Statek u Rajtrů, kde se to nejlepší ze staré doby potkává se vším, co může nabídnout dnešek. Stylové stavení má pro vás dvě možnosti ubytování: v Roubence najdete pokojíky jako u babičky a ve Stodole oblíbené horské pokoje. Na děti tu čeká dětský klub nebo obrovská zahrada a na vás sauna, gril, terasa se slunečníky a v okolí tolik možností pro aktivitu i odpočinek, kolik si jen budete přát. Užívejte si naplno, jakmile odevzdáte své děti do péče našich sportovních instruktorů. Večer potom můžete své zážitky z celého dne společně sdílet a těšit se z času, který máte jako rodina jen pro sebe.

chcete vědět více?
not found

Penzion Apartmány 294

Trávit dny volna v letním bytě bývalo v minulosti zcela běžné. Apartmány 294 v klidné části Bedřichova na tuto tradici navazují. Důkladná rekonstrukce dodala bytům a pokojům šmrnc a styl, okolní Jizerské hory přidaly přírodní krásu našich nejčistších hor. Dětem pobyt na čerstvém vzduchu jednoznačně prospěje. Sportování jim dodá sílu a podpoří obranyschopnost, která je v dnešní době tak důležitá. Vy můžete mezitím využít možnosti v blízkém i širokém okolí. Z apartmánů je to jen kousek na Jizerskou magistrálu, po které se můžete vydat, kam si jen budete přát. Ubytování je včetně snídaní. Pokud se vám během dne či večera nebude chtít využívat vlastní kuchyňku, můžete zavítat do některé z nedalekých restaurací. Způsobů, jak si užít Bedřichov, je takřka nekonečně. Objevte pro sebe ty, co vám nejlépe vyhovují.

chcete vědět více?