monte-bondone-leto.jpg
Zpět na rodinné zájezdy

Letní Monte Bondone, Itálie

Itálie leží mnohem blíž, než se zdá! Tedy alespoň ta část, kterou jsme pro vás vybrali. Do malebného Monte Bondone přijedete za pouhých 70 minut jízdy po dálnici od Rakouských hranic. Takovou cestu zvládne každé dítě. Zvlášť když bude vědět, že tu na něj čeká tolik zážitků a nových dovedností, kolik se jen do jediného týdne vejde. Sportovní a animační program opět zajistí naši akreditovaní instruktoři. Svou práci dělají opravdu rádi a je to na ní znát. Vaše děti s nimi budou v bezpečí, včetně těch nejmenších, pro které je toto středisko obzvlášť vhodné. Zkrátka nepřijdete ani vy. Dech beroucí příroda, dokonalé výhledy, hotelový servis nejvyšší kvality, skvělé víno a fantastické jídlo z místních zdrojů, bazény a wellness, kde vás budou dokonale hýčkat. Zní to jako pohádková dovolená, viďte? A to kvůli ní nemusíte ani za devatero hor a řek.   

Mimo jiné tu na vás čeká:

 Perfektní podmínky pro cyklistiku • Cyklo - program ušitý na míru dětí • Odpolední sportování na inlinech, koloběžkách nebo skateboardech • Outdoor lezení •  Běžkařský areál s krásnými cyklistickými trasami • Panoramatické výhledy na Trento • Michelinská restaurace v Trentu • Věčně modrá obloha

chcete vědět více?

Hotely

not found

Hotel Montana

Vyměňte českou kotlinu za ryzí alpskou přírodou, která bere dech. Vydejte se s námi za aktivním odpočinkem. Vaše děti se pod vedením zkušených a trpělivých instruktorů naučí spoustu nových sportů a dovedností. Animační program je šitý na míru každému neposedovi od 3 do 14 let. Hotel nabízí tolik lákadel, že vůbec nebude lehké ho opouštět. Posuďte sami: dvě dětské herny, horolezecká stěna přímo v hotelu, bazén a brouzdaliště pro menší děti, sauna s úžasným výhledem do údolí, Bio sauna, pára, relaxační místnosti, masáže, wellness a k tomu vyhlášená italská kuchyně s nabídkou vín. Ještě že vás každý den budou lákat ven pohledy na úbočí hor, které stojí za to projet si či projít. Pokud se na ně vydáte, odmění vás výhledy na hory, jaké u nás neuvidíte.

chcete vědět více?
not found

Hotel Le Blanc

Léto v italských alpách nepatří jen milovníkům pěší turistiky. S námi si přijdou na své všechny aktivní rodiny s dětmi. Trpěliví a zkušení instruktoři představí vašim dětem celou řadu sportů. Dopolední i odpolední sportovní a animační program bude bavit každé dítě od 3 do 14 let. Vy se mezitím můžete procházet, projíždět či prohánět po nekonečných stezkách a svazích anebo si užít zasloužený odpočinek v prostorných, ale útulných pokojích s výhledem na hory. Volně přístupné vám po celou dobu bude i zázemí hotelu s bazénem a relaxační wellness zónou. Nově otevřený 4**** hotel Le Blanc Spa láká i na vynikající italskou kuchyni či vína. Po celém dni si obojí plně zasloužíte, stejně jako dovolenou, která bude přínosem pro celou vaši rodinu.

chcete vědět více?
not found

Hotel Mugon

Jistě, do Itálie pojedete především kvůli svým dětem a bohatému sportovně animačnímu programu, který jsme pro ně opět připravili. Když už tu však jednou budete, co takhle na týden všechno hodit za hlavu a dokonale si to tu užít? Nově postavený luxusní hotel Mugon je pro to jak dělaný. Místní wellness je natolik rozsáhlé a vybavené, že ho dokonce dělí na Centrum zdraví a Centrum krásy. Uvnitř vás čeká bazén s protiproudem, vířivka, několik druhů saun, pára, termárium, multifunkční sprchy, solárium, Kneippův chodník, masáže, kosmetika, posilovna… Kdybychom nechtěli vyzdvihnout ještě blízké okolí s historickým Trentem, proslulým Lago di Garda, cyklostezkami a pěšími trasami nadosah, mohli bychom o hotelu básnit donekonečna. Řádky jsou však neúprosné, tak alespoň na závěr nakoukněme pod pokličku hotelové kuchyně. Snídaně tu mají tak dobré, že se z postele bude chtít i těm největším spáčům. Večeře s výběrem tří teplých předkrmů a tří hlavních chodů vás každý den přesvědčí, že život je možné si dokonale vychutnat.

chcete vědět více?