Nejen lidé, ale i místa mají paměť. Kdyby liberecký sportovní areál mohl mluvit, nejspíš by začal hned u dětí. A u nich už zůstal. Švitořil by o tom, kolik z nich tu prvně zažilo ten pocit, kdy šlápnete do pedálů bez opory dospěláka a sami ujedete prvních pár metrů na kole. Kdy perfektně vyberete na skejtu zatáčku nebo bezpečně zabrzdíte na bruslích. Vzpomínal by přitom i na šikovné a zkušené instruktory, kteří k tomu přispěli, ale i na všechny ty skvělé rodiče, které to svému dítěti umožnili. V Liberci s námi prožilo svou dovolenou, na jakou se nezapomíná, už více než 10 000 dětí. A není divu. Liberec nabízí všechny výhody města zasazeného doprostřed překrásné přírody. Zapomeňte proto na kompromisy ve sportu, jídle či odpočívání. V Liberci je možné mít všechno.   

Mimo jiné tu na vás čeká:

Unikátní lanovka na Ještěd • Přírodní trekové či cyklo trasy • Bike park i pro ty nejnáročnější bikery • Liberecký krytý bazén • Aquapark Babylon • ZOO • Botanická zahrada •

chcete vědět více?

Hotely

not found

Hotel Babylon

Na prozkoumání všeho, co nabízí hotelový komplex Babylon, pár dní nestačí. Zvlášť, když se k tomu přidá bohatý sportovní program pod vedením našich zkušených profesionálů. Jízda na kole, in-line, skateboard, basket, kopaná, to všechno si vaše děti zamilují. Štědrou dávku zdravého pohybu na čerstvém vzduchu může vystřídat aquapark, IQ park či lunapark. To je jen malá ochutnávka nabídky 4 **** hotelu Babylon. Pro vaši pohodu a klid je tu saunový svět, široká nabídka wellness procedur a několik restaurací, ze kterých si můžete vybírat.

chcete vědět více?
not found

Hotel Petra

S trochou štěstí vás může každé ráno budit pohled na nezaměnitelnou dominantu Lužických hor. Většina pokojů hotelu Petra má výhled na Ještěd. Důvodů, proč se těšit ven, nabízíme samozřejmě víc. Náš pestrý sportovně animační program startuje každý den jen 10 minut jízdy autem od hotelu. Vaše děti získají pozitivní vztah k jízdě na kole, in-linech či skateboardu. Pomohou jim v tom naši trpěliví a zkušení instruktoři. Volno, které získáte pro sebe, můžete věnovat, čemu jen chcete. Překrásná příroda i samotný hotel nabízí spoustu možností, jak aktivně odpočívat anebo si naopak pořádně zalenošit.

chcete vědět více?
not found

Pytloun Hotel Liberec

Kdo už má nějakou zkušenost se sítí hotelů Pytloun, tomu není třeba nic vykládat: welcome drink, čisté, útulné pokoje, ochotný personál, vynikající snídaně a tapas po celý den. V případě 3*** hotelu Pytloun Liberec k tomu můžeme ještě doplnit parkování zdarma přímo v areálu, příjemnou zahradní terasu a dětské hřiště. Hotel leží jen 5 minut autem od areálu Vesec i Vratislavice. Od sportu za odpočinkem a zase zpět proto budete rychleji, než byste řekli (a několikrát zopakovali): „Dovolená se Sporkids baví celou rodinu.“

chcete vědět více?
not found

Pytloun Wellness Travel Hotel

Rodinné dovolené nejlépe sluší hotel s rodinnou atmosférou. 3*** Pytloun Wellness Travel Hotel se ukrývá před ruchem města v klidné čtvrti se stylovou starou zástavbou. Do sportovních areálů Vesec i Vratislavice to však budete mít stále jen 10 minut jízdy. Hotel nabízí poctivé snídaně formou bufetu, možnost polopenze v nedalekém hotelu Imperial i kuchyň pro hosty, která je otevřená v kteroukoli denní či noční hodinu. Pokud vám po dni plném zábavy a sportování ještě zbydou síly, můžete si užít venkovní bazén se slanou vodou anebo štědrou nabídku wellness.

chcete vědět více?
not found

Pytloun Grand Hotel Imperial

Říká se, že člověk si nemůže vybrat, jak se bude na dovolené cítit. Pro unikátní 4**** hotel v samotném srdci Liberce to neplatí. Většinu z jeho pokojů navrhovali přední čeští designéři nebo architekti. Kromě svého osobitého vkusu mu vtiskli tvář, která věrně odráží zvolené téma. Díky tomu můžete prožít retro dovolenou, loveckou sezónu po celý rok, obklopit se knihami anebo se cítit jako v nebi. Součástí hotelu je špičková restaurace Zlatý kohout nebo příjemná kavárna Café Imperial. Hotel vás v kteroukoli hodinu potěší tapas v lobby baru, při příjezdu welcome drinkem a dárkem pro každého malého návštěvníka. Sportovní areály Vesec i Vratislavice, kde se bude většinou odehrávat náš bohatý sportovní program, je odtud vzdálený necelých 10 minut.

chcete vědět více?
not found

Pytloun Design Hotel

Po té spoustě sportování si zasloužíte stylový odpočinek. Doslova. 4**** Design hotel sítě Pytloun vám ho poskytne, kolik si jen budete přát. Hotel najdete v klidné části centra Liberce, jen 5 minut autem od areálu Vesec, 10 minut od areálu Vratislavice, dějišť našeho nabitého sportovního programu. Součástí pěstěné hotelové zahrady je dětské hřiště. Jsme vážně zvědaví, jestli na něj vaše děti budou mít po celém dni plném zábavy a sportování dost síly. Načerpat je opět mohou v útulné hotelové restauraci, kde se podávají lahodné snídaně. Samozřejmostí je welcome drink, tapas, denní tisk a půjčovna oblíbených filmů.

chcete vědět více?