SOLDEN-zima.jpg
Zpět na rodinné zájezdy

Zimní ledovec Sölden, Rakousko

Pouze u našich jižních sousedů vás bude v restauraci obletovat personál ve stylových krojích a předloží vám místní speciality, kvůli kterým se budete rádi vracet. Obří sladký plněný knedlík ve vanilkové omáčce nebo špekové knedle v silném vývaru. To všechno si můžete vychutnávat během přestávek při objevování 143 km vždy perfektně upravených sjezdovek. Oblíbený rakouský ledovec se otevírá všem milovníkům zimních sportů jako jeden z prvních. Rozjezdit před sezónou se tu můžete už před Vánocemi a pokračovat se dá klidně až do dubna. Díky Sportkids tu vaše děti udělají obrovský pokrok. Zábavnou a hravou formou je budou učit naši důkladně proškolení instruktoři. Kvalitně poskládaný sportovní a animační program vám poskytne dostatek času nejen na vlastní lyžování či snowboard, ale i na odpočinek. Ten si můžete užít buď ve hřejivé náruči útulných pokojů s vlastními kachlovými kamny, nebo třeba při návštěvě nejlepších lázních v celých Alpách. Rakousko je na dosah ruky. To nejlepší z alpského lyžování si můžete užívat už po pár hodinách jízdy autem.  

Mimo jiné tu na vás čeká:

143 km sjezdovek • Nová vyhřívaná lanovka • Záruka sněhu • Dokonalé výhledy ve výšce 3 000 m nad mořem • Panoramatická restaurace ve 3 000 m • Dějiště natáčení filmu o legendárním agentu Jamesi Bondovi • Nejlepší lázně v Rakousku a dost možná v celých Alpách • Kachlová kamna na každém pokoji

26.11.2020 - 29.11.2020

02.12.2020 - 06.12.2020

09.12.2020 - 13.12.2020

chcete vědět více?

Hotely

not found

Top Tirol Wellness and Spa Apartement

Nás Čechy v Alpách milují. Na svazích býváme spolu s prvními vločkami a sezóna pro nás končí, teprve když už opravdu není na čem jezdit. Proto máme v takové oblibě ledovce. Na nich se dá totiž lyžovat i tehdy, kdy už to jinde nejde. Pro opravdové milovníky lyžování jsme připravili ubytování v apartmánech Top Tirol. Leží v nejoblíbenějším lyžařském středisku Rakouska. Kromě útulných pokojů s vlastním krbem na vás čeká každé ráno skvělé domácí pečivo. Pekárnu totiž budete mít přímo v domě, stejně jako vlastní bazén, wellness či hernu.

chcete vědět více?

Reference