SOLDEN-zima.jpg
Zpět na rodinné zájezdy

Zimní ledovec Sölden, Rakousko

LAST MINUTE sleva 2 000 Kč

Objednejte si rodinný zájezd Zimní ledovec Solden do 6. prosince 2021 a získáte dárkový poukaz na nákup v našem e-shopu v hodnotě 2 000 Kč.

Dárkový poukaz vám zašleme elektronicky na emailovou adresu uvedenou v objednávce zájezdu ihned po zaplacení celé ceny zájezdu.

 

Pouze u našich jižních sousedů vás bude v restauraci obletovat personál ve stylových krojích a předloží vám místní speciality, kvůli kterým se budete rádi vracet. Obří sladký plněný knedlík ve vanilkové omáčce nebo špekové knedle v silném vývaru. To všechno si můžete vychutnávat během přestávek při objevování 143 km vždy perfektně upravených sjezdovek. Oblíbený rakouský ledovec se otevírá všem milovníkům zimních sportů jako jeden z prvních. Rozjezdit před sezónou se tu můžete už před Vánocemi a pokračovat se dá klidně až do dubna. Díky Sportkids tu vaše děti udělají obrovský pokrok. Zábavnou a hravou formou je budou učit naši důkladně proškolení instruktoři. Kvalitně poskládaný sportovní a animační program vám poskytne dostatek času nejen na vlastní lyžování či snowboard, ale i na odpočinek. Ten si můžete užít buď ve hřejivé náruči útulných pokojů s vlastními kachlovými kamny, nebo třeba při návštěvě nejlepších lázních v celých Alpách. Rakousko je na dosah ruky. To nejlepší z alpského lyžování si můžete užívat už po pár hodinách jízdy autem.  

Mimo jiné tu na vás čeká:

143 km sjezdovek • Nová vyhřívaná lanovka • Záruka sněhu • Dokonalé výhledy ve výšce 3 000 m nad mořem • Panoramatická restaurace ve 3 000 m • Dějiště natáčení filmu o legendárním agentu Jamesi Bondovi • Nejlepší lázně v Rakousku a dost možná v celých Alpách • Kachlová kamna na každém pokoji

Termíny:

25.11. - 28.11. 2021

1.12. - 5.12. 2021

8.12. - 12.12. 2021

chcete vědět více?
Termíny:
  • 1. 12. - 5. 12. 2021
  • 8. 12. - 12. 12. 2021
známka garance

Hotely

not found

Top Tirol Wellness and Spa Apartement

Nás Čechy v Alpách milují. Na svazích býváme spolu s prvními vločkami a sezóna pro nás končí, teprve když už opravdu není na čem jezdit. Proto máme v takové oblibě ledovce. Na nich se dá totiž lyžovat i tehdy, kdy už to jinde nejde. Pro opravdové milovníky lyžování jsme připravili ubytování v apartmánech Top Tirol. Leží v nejoblíbenějším lyžařském středisku Rakouska. Kromě útulných pokojů s vlastním krbem na vás čeká každé ráno skvělé domácí pečivo. Pekárnu totiž budete mít přímo v domě, stejně jako vlastní bazén, wellness či hernu.

chcete vědět více?

Reference