MONTE-BONDONE-zima.jpg
Zpět na rodinné zájezdy

Zimní Monte Bondone, Itálie

Itálie leží mnohem blíž, než se zdá! Tedy alespoň ta část, kterou jsme pro vás vybrali. Do malebného Monte Bondone přijedete za pouhých 70 minut jízdy po dálnici od rakouských hranic. Takovou cestu zvládne každé dítě. Zvlášť když bude vědět, že tu na něj čeká tolik zážitků a nových dovedností, kolik se jen do jediného týdne vejde. Sportovní a animační program opět zajistí naši akreditovaní instruktoři. Svou práci dělají opravdu rádi a je to na ní znát. Vaše děti s nimi budou v bezpečí, včetně těch nejmenších, pro které je toto středisko obzvlášť vhodné. Zkrátka nepřijdete ani vy. Dech beroucí příroda, dokonalé výhledy, hotelový servis nejvyšší kvality, skvělé víno a fantastické jídlo z místních zdrojů, bazény a wellness, kde vás budou dokonale hýčkat. Zní to jako pohádková dovolená, viďte? A to kvůli ní nemusíte ani za devatero hor a řek.   

Mimo jiné tu na vás čeká:

Až 21 km sjezdovek s dokonalými varhánky • 4 vleky a lanovky • Perfektní podmínky pro skialpinismus • Běžkařský areál s upravovanými tratěmi • Panoramatické výhledy na Trento • Michelinská restaurace v Trentu • Věčně modrá obloha

Termíny:

9.1. - 14.1. 2022

30.1. - 4.2. 2022

6.2. - 11.2. 2022

13.2. - 18.2. 2022

20.2. - 25.2. 2022

27.2. - 4.3. 2022

6.3. - 11.3. 2022

13.3. - 18.3. 2022

chcete vědět více?
Termíny:
  • 9. 1. - 14. 1. 2022
  • 30. 1. - 4. 2. 2022
  • 6. 2. - 11. 2. 2022
  • 13. 2. - 18. 2. 2022
  • 20. 2. - 25. 2. 2022
  • 27. 2. - 4. 3. 2022
  • 6. 3. - 11. 3. 2022
  • 13. 3. - 18. 3. 2022
známka garance

Hotely

not found

Hotel Montana

Když máte pod jednou střechou horolezeckou stěnu, bazén včetně brouzdaliště, saunu s výhledem do údolí, páru, relaxační místnost, masáže, wellness a dvě dětské herny s animačním programem, nebude vůbec snadné trávit celý den venku na svazích. Pokud k tomu navíc přidáte vynikající italskou kuchyni, kterou si můžeme vychutnat dvakrát denně, to už musíte být opravdoví milovníci zimních sportů, abyste hotel vůbec opouštěli. Jestli se k tomu však odhodláte, otevřou se před vámi desítky kilometrů zasněžených svahů pro lyžaře a snowboardisty všech výkonnostních kategorií. Svěřte své ratolesti do rukou zkušených a trpělivých instruktorů, kteří dokáží probudit lásku k zimním sportům v každém dítěti, a užijte si lyžování, o jakém si v Čechách můžeme nechat jen zdát. 4**** hotel Montana je připravený přivítat celou vaši rodinu a připravit pro vás dovolenou, kterou si opravdu užijete.

chcete vědět více?
not found

Hotel Le Blanc Spa

Nechte se probudit vůní vynikající italské kávy a vychutnejte si snídani, která vás nabije na celé dopoledne. Zatímco vaše děti se budou zdokonalovat v lyžování či snowboardu, vy se můžete pustit do objevování zdejších svahů. Zábava pro děti pokračuje i po odpolední výuce. V hotelu je připravený animační program, který potěší a zaujme každé dítě od 3 do 14 let. Vy si zatím můžete dopřát odpočinek v prostorných, ale útulných pokojích s výhledem na zasněžené stráně, anebo využít zázemí hotelu s bazénem a relaxační wellness zónou. Vrcholem každého dne bude společná večeře s vyhlášenou italskou kuchyní, doplněná výběrem italského vína. Dopřejte si zimu, o jaké jste vždycky snili. Polopenze v nově otevřeném 4****hotelu Le Blanc Spa vás přijde na méně než byste čekali.

chcete vědět více?
not found

Hotel Chalet Caminetto

Zimní rodinnou dovolenou nejlépe strávíte v rodinném hotelu. 3*** hotel Chalet Caminetto láká útulnou atmosférou a snadnou dostupností. Vaše děti se mohou těšit na dopolední i odpolední lyžařský program a vy na nečekanou porci svobody. Jak s ní naložíte, je jen na vás. Za okny na vás čekají desítky kilometrů zasněžených svahů v jednom z nejstarších lyžařských střediscích Itálie. Bohatá historie areálu je jeho nespornou výhodou. Lanovky a vleky jsou dávno zrenovované, ovšem sjezdovky zůstávají i dnes mimořádně široké a díky tomu bezpečnější. Užijte si polopenzi s vynikající domácí kuchyní v hotelu s vlastním bazénem, vířivkou a wellness centrem.

chcete vědět více?

Reference