individualni-lekce-lezeni-na-stene-pro-deti-ef7bc00117.jpg
Další služby

Individuální lekce

Děti jsou jako listy na stromě. Zdánlivě všechny stejné, ale při bližším pohledu každé svým způsobem výjimečné. Některé mají už od plenek rády společnost dalších dětí, jiné se velkých kolektivech ne a ne cítit dobře. Protože neexistuje většího odborníka na vaše děti, než jste vy, rodiče, jistě nejlépe víte, co je pro vašeho potomka to pravé. Pokud jste přesvědčeni o tom, že je to osobní přístup, máme pro vás dobrou zprávu. Nově jsme do naší nabídky zařadili individuální lekce, které maximálně zohledňují jedinečnost vašeho děťátka. Lekcí dítě provede pečlivě vybraný instruktor s potřebnou specializací na práci s dětmi, které chtějí nebo z nějakého důvodu potřebují osobní přístup. Kromě plné pozornosti instruktora po celou dobu lekce je samozřejmostí také přizpůsobení tréninkového plánu aktuální psychické i fyzické kondici vašeho děťátka. Termín, čas, délka lekce či lekcí i jejich zaměření záleží jen na vás. Individuální lekce jsme připraveni poskytnout na všechny druhy sportů z naší nabídky. Pokud by vaše dítě chtělo přibrat do party jednoho či dva své kamarády, klidně může. Individuální lekce limitujeme počtem tří dětí na jednoho instruktora. Lekce jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé od 3 do 13 let.

Co všechno děti čeká:

Významné zlepšení sportovních dovedností ve vybraném sportu jako je cyklistika, brusle, skateboard, sportovní lezení, plavání, tenis, lyžování, snowboard, posílení těla, obranyschopnosti i sebevědomí a samozřejmě spousta smíchu a dobré nálady, o jakou se umí postarat pouze pořádná porce pohybu.

Doporučená výbava:

Co s sebou se odvíjí podle zvoleného sportu, proto si to spolu ještě upřesníme. Pokud své vybavení nemáte a neplánujete ho pořizovat, zeptejte se nás na možnost jeho vypůjčení. Kvalitní výstroje i pomůcek máme dost a dost.

 

Individuální lekce outdoor1 hod2 hod 
1 osoba600850
2osoby9001200
3 osoby10501500
Individuální lekce indoor  
1 osoba7501000
2osoby11001580
3 osoby15001880
chcete vědět více?

Nezávazná
přihláška