narozeniny-oslava.jpg
Další služby

Narozeninové oslavy

Když se zeptáte jakýchkoli dětí na světě, jaký je jejich nejoblíbenější den v roce, pravděpodobně hned vystřelí, že jsou to narozeniny. Vaši Sportkids znají recept, jak z nich udělat opravdu nejlepší den, jaké kdy zažily. Namísto smažených brambůrků a spousty cukrátek, které dětem neprospívají, je můžete naplnit smíchem, zábavou, zdravými dobrotami a vrchovatou porcí pohybu navrch. Pořádání narozeninových oslav jsme na vaše četná přání nově zařadili do naší nabídky. Přesnou podobu dne D přitom dokážeme přizpůsobit vašim představám, anebo naopak můžete všechno nechat na nás. Pozvaní kamarádi si vyzkouší celou řadu sportů či her a pochutnají si na vyvážených, kvalitních a dobrých jídlech i pití. Samozřejmě pokud o to budete stát. Sportovním i animačním programem budou provázet naši šikovní instruktoři, kteří mají k dětem vždy blízko. Přijet mohou buď za vámi, anebo naopak můžete všechny malé VIP hosty pozvat do některých z našich vnitřních či venkovních prostor. Program může být krátký i dlouhý, s tematickým zaměřením, jako je třeba oblíbená olympiáda, nebo obecně zábavně sportovní. Na závěr děti čeká diplom, medaile a dárek, který si odnese každé dítě. Napište nám nebo zavolejte. Společně snadno doladíme detaily oslavy, na kterou bude vaše dítě ještě dlouho nadšeně vzpomínat.

Co všechno děti čeká:

Možnost vyzkoušet si celou řadu sportů jako jsou kolo, brusle, lezecká stěna, tenis, fotbal, lukostřelba, hry, pohádky, trocha odpočinku, v případě zájmu také zdravé a vyvážené dobroty i pití, spousta zábavy, smíchu a dobré nálady.

Doporučená výbava:

Napište či zavolejte, ať víme, jaké jsou vaše možnosti a co všechno máme přivézt. Za léta pořádání kurzů, táborů a rodinných zájezdů jsme nashromáždili úctyhodné zásoby nejrůznějších pomůcek a vybavení, které vám rádi poskytneme.

chcete vědět více?

Nezávazná
přihláška