LIBEREC-Krouzek.jpg
Sportovní kroužky a tábory

Celoroční všestranný sportovní kroužek Liberec, školní rok 2022/2023

19.9.2022 - tímto datem startujeme kroužek pro nový školní rok 2022/2023

Jediný sport, který si vaše děti můžou zamilovat, je ten, co si sami vyzkouší. A od toho jsme tu my. Zasvětíme vaše malé neposedy do celé řady sportů jako např. kolo, skateboardisty, inline brusle, atletiku, gymnastiku, míčové hry, plavání, sjezdové lyžování, běžecké lyžování a další. Jaký si později vyberou, je jen na nich a na vás. Na všestranném kroužku rádi přivítáme každé dítě od 3 do 12 let. Abychom nemíchali jikry s pulci, dělíme děti do dvou kategorií. Do Surikat zveme všechna prťata od 3 do 6 let. Kroužek pro ně probíhá od pondělí do čtvrtka od 16:00 do 18:00.  ve Veseckém sportovním areálu nebo ve Vratilslavicích nad Nisou - o tom vždy budete informováni = Září, říjen, duben, květen a červen. 

Děti od 7 do 12 let se stanou vždy v pondělí a ve středu od 16:00 do 18:00 Gibony ve Veseckém sportovním areálu nebo ve Vratilslavicích nad Nisou - o tom vždy budete informováni = Září, říjen, duben, květen a červen. 

Listopad až březen (pro obě kategorie): pondělí a úterý - tělocvična v Liberci střídáme s boulder stěnu a trampolínami , středa a čtvrtek - liberecký plavecký bazén - plavání v 25m bazénu kombinované s dětskou saunou.

Vedlejším efektem kroužku je spousta nových kamarádů se společnými zájmy. Hlavní cíl obou zvířecích tlup však zůstává stejný: získat poctivé základy a lásku ke sportu, která s trochou štěstí vydrží celý život.

Cena kurzu je za školní čtvrtletí. V ceně jsou již veškeré vstupy mimo lyžařské sezóny.

Při platbě za dvě čtvrtletí najednou je možná sleva 10 %, při celoroční  platbě 15 %. Pro uplatnění slevy nás kontaktujte na: iveta@sport-kids.cz.

Cena za školní čtvrtletí:  

1x týdně  2 600 Kč  

 2x týdně 3 700 Kč   

Do přihlášky specifikujte jaký den/dny budete kroužek navštěvovat. Děkujeme.

Podzimní a jarní víkendy  s 50% slevou. 

 

Doporučená výbava:

Cyklistické kolo
Cyklistická helma
Chrániče na kolena, lokty - využijete i na jiné sporty než kolo :)
Svačina a pití
 

 

chcete vědět více?
Termíny:
  • 19. 9. - 17. 11. 2022
Cena od:
  • 2600,-

Objednávejte