120297488-3287607451287668-3809938151560608282-n.jpg novinka
Sportovní kroužky a tábory

Příměstský (tábor) Bike Kemp 10+

Máme krásné místo pro pořádný bikery i ty začínající :)

Cílem je dětem poskytnout dokonalé zázemí pro získání nových dovedností a proto bude mít kemp limitovanou kapacitu. 12 dětem se budou věnovat 2 naši zkušení instruktoři.

Kemp bude probíhat od 8 do 17 hodin a každý den začneme a skončíme na hlavním nádraží v Liberci. Zažijeme tak 2x denně poetickou jízdu vlakem z města do přírody a zpět.

Co všechno děti čeká:

Kemp je zaměřen na jízdu na horských kolech. Výrazně zlepšíme techniku v terénu a bezpečnost, naučíme se efektivně šlapat, brzdit, přehazovat, přejet kořen nebo sjet schody. Abychom si kemp všichni užili, program bude přizpůsobován počasí i fyzickým a psychickým možnostem všech účastníků.

Nově nabyté zkušenosti a dovednosti pak řádně prověříme jeden den v oblíbeném Bike parku Tanvaldský Špičák, kde si užijeme jízdu na místních flowtrailech a vyzkoušíme pumptrack.

Na kolech se dopravíme například i na rozhlednu Královka nebo jabloneckou přehradu, kde se děti projedou na paddleboardech. Naučíme se také základní servis a péči o kola a abychom nestrávili celý týden jen v sedle, projdeme se po slacklině nebo otestujeme rovnováhu na trickboardu.

A protože k létu patří koupání, o zážitky u vody taky nebude nouze. Využívat budeme naše zázemí v Lučanech, které leží hned vedle přírodního koupaliště s beachvolejbalovým hřištěm v krásné přírodě Jizerských hor.

Páteční závěrečný den zakončíme exhibicí pro rodiče v 15 hodin v Lučanech nad Nisou.

chcete vědět více?
Cena od:
  • 4990,-