PRAHA-Lezeni.jpg novinka
Sportovní kroužky a tábory

Víkendové sportovní lezení na umělých stěnách

"Rozvíjejte tělo i myšlení vašich dětí: Top 10 výhod lezení pro děti"

1. Fyzický rozvoj: Lezení posiluje svaly, zlepšuje koordinaci a celkovou tělesnou kondici. Děti rozvíjejí motorické dovednosti, jako jsou rovnováha a obratnost.

2. Zvýšení sebedůvěry a sebevědomí: Překonávání výzev a dosahování nových výšek může dětem pomoci cítit se hrdě a sebevědomě.

3. Rozvoj řešení problémů a strategického myšlení: Lezení vyžaduje přemýšlení a plánování, jak dosáhnout vrcholu, což podporuje logické myšlení a rozhodování.

4. Zlepšení koncentrace: Lezení vyžaduje soustředění na každý pohyb, což pomáhá zlepšovat schopnost koncentrace.

5. Zvládání strachu a učení se vyrovnávat s výzvami: Lezení může pomoci dětem překonávat strach z výšek a učit se, jak čelit novým výzvám.

6. Sociální interakce a týmová práce: Lezení v skupinách nabízí možnosti pro rozvoj sociálních dovedností a týmové spolupráce.

7. Zlepšení flexibility a tělesného povědomí: Lezení pomáhá dětem stát se více uvědomělými svých těl a zlepšuje jejich flexibilitu.

8. Podpora zdravého životního stylu: Zavedení aktivního koníčku, jako je lezení, může povzbudit děti k zdravějšímu životnímu stylu.

9. Zábava a vzrušení: Lezení je zábavné a nabízí vzrušení z dobrodružství, což je pro děti lákavé.

10. Rozvoj trpělivosti a vytrvalosti: Naučit se zdolávat lezecké trasy pomáhá dětem rozvíjet trpělivost a vytrvalost při dosahování cílů.

Kde:  BigWall, Ocelářská 891/16, Praha 9

Čas: 9-12 hodin 

Věk: 3 -15 let

Doprava: vlastní 

Na kurzu lezectví rádi přivítáme všechny budoucí kamzíky od 3 do 15 let. Zdokonalovat se budou v prostředí, které je pro ně jako dělané. Umělé stěny s veselými zvířátky a kamarádi se stejnými zájmy přirozeně motivují k lepším výkonům.

Co všechno děti čeká:

Základy lezení, slaňování i vázání uzlů, takže předchozí zkušenosti nejsou potřeba, výrazný pokrok v bezpečném prostředí pod trpělivým dohledem zkušených lektorů, posílení odvahy i důvěry ve vlastní sílu a schopnosti.  

Povinná výbava:

Sportovní oblečení, boty s měkkou podrážkou (ideálně jarmilky nebo bačkůrky), svačina + pití. 

Pokud máte vlastní – lezecké boty, lezecký úvazek

Info: Lucie Köhlerová Tel: +420 724 227 948 , e-mail: luciekohlerova@sport-kids.cz

chcete vědět více?
Termíny:
  • 2. 3. - 3. 3. 2024
  • 23. 3. - 24. 3. 2024
Cena od:
  • 1590,-

Objednávejte