Kariéra

Lyžařský instruktor

Chceš strávit zimu v krásném prostředí a pohodové partě stejně nadšených lidí pro zimu, sníh a pohyb na horách? Přidej se do našeho týmu a užívej si s námi skvělou práci na svahu. Nám nevadí, že ti není 18 - máme za tebe garanta :) Jsme škola lyžování a snowboardingu s dlouholetou tradicí působící v Liberci, Jizerských horách, Rakousku a Itálii. Možnost licence u nás. 

Popis pozice

Instruktor všestranných pohybových aktivit

Rád sportuješ a pracuješ s dětmi? Staň se členem našeho týmu v Praze nebo v Liberci a můžeš s námi trénovat a hrát si s dětmi po celý rok!

Popis pozice

Prodejce rodinných zájezdů CK Sport kids

Velká společnost, denodenní sezení v malé kanceláři, pevná 8-hodinová pracovní doba, nudné porady o ničem a práce, která Ti nedává smysl a nebaví Tě? Brigáda ve fast-foodu či roznášení novin od rána do večera? Pokud Ti to přijde jako nuda, pokud rád/a komunikuješ s lidmi a umíš pracovat samostatně a zodpovědně, tak pro Tebe máme tip:)) 

Do našich řad hledáme nového kolegu či kolegyni, alespoň duší sportovního nadšence a zároveň kreativního a komunikativního člověka na pozici Prodejce rodinných zájezdů CK Sport kids.

Popis pozice

Nezávazná
poptávka