DJI-0406-1030x686.jpg
Zpět na rodinné zájezdy

Itálie - Caorle, 7 nocí, všestranně sportovní zaměření

Rodinná dovolená v Itálii: sport, relax a zábava u Jaderského moře.

 • Užijte si nezapomenutelnou rodinnou dovolenou v nádherném prostředí italského přímořského letoviska, které se nachází jen 9 hodin jízdy z Prahy, nedaleko historických Benátek. Nabízíme vám luxusní ubytování ve 4* kempu s golfovým hřištěm, rozlehlými písečnými plážemi a širokými možnostmi sportovního vyžití.

Na co se můžete těšit:

 • Profesionální české instruktory: Náš dopolední a odpolední sportovní program pro děti od 3 let je veden zkušenými českými instruktory, kteří jsou dlouhodobými spolupracovníky Sportkids. Vaše děti se u nás naučí základy i pokročilé dovednosti v plavání, inline bruslení, skateboarding, paddleboardingu, koloběžce, míčových hrách, potápění a dalších sportech.
 • Relaxace pro rodiče: Zatímco vaše děti jsou na sportovních aktivitách, můžete si užít klidu a odpočinku na dlouhých písečných plážích nebo si zahrát golf na 18-jamkovém hřišti přímo v kempu. Pro ty, kteří preferují aktivní relaxaci, jsou k dispozici cyklostezky pro objevování okolní krásné krajiny.
 • Krása Jaderského moře: Naše lokalita u Jaderského moře je ideální pro rodiny, které hledají kombinaci sportovních aktivit a příležitosti k odpočinku u vody. Mělké a čisté mořské vody jsou ideální pro děti všech věkových kategorií.

Termíny:

21.9. - 28.9. 2024

Program:

Sobota:

 • Od 18:00: Příjezd a ubytování.

Neděle až Pátek:

 • 09:00–12:00: Sportovní program pro začátečníky i pokročilé.
 • 12:00–13:30: Volno na oběd s rodinou.
 • 13:30–15:00: Odpolední sportovní aktivnosti (boulder, slackline, in-line, skateboard, koloběžka).
 • Večerní aktivity: Jóga pro rodiče s dětmi (18:00-19:00) a diskotéka (Pondělí 19:00-20:00).

Sobota:

 • Rozloučení a odjezd domů.

Tento program je ideální pro rodiny hledající aktivní dovolenou s možností relaxace a společných aktivit. Těšíme se na vás a věříme, že si užijete každý den plný sportu, zábavy a odpočinku!


Účast na našem programu je zcela dobrovolná, protože naším cílem je, aby si každý užil dovolenou podle svých představ. Můžete se připojit k našim organizovaným aktivitám a nechat se vtáhnout do světa nových sportovních dovedností, které vaše děti rozvíjejí pod dohledem našich zkušených instruktorů nebo si můžete vychutnat vlastní chvíle klidu a odpočinku. Jsme zde, abychom podpořili sportovní rozvoj vašich dětí, zároveň vám poskytli prostor pro osobní regeneraci a zajistili, že si vaše dovolená zůstane nezapomenutelným zážitkem pro celou rodinu.

chcete vědět více?
Termíny:
 • 21. 9. - 28. 9. 2024

Hotely

not found

Pra delle Torri****

Kemp již dávno není jen stanové městečko, luxusní kemp Pra delle Torri**** nabízí mnoho lákadel pro všechny. Ať už je to písčitá pláž, aquapark, velké množství sportovišť jako jsou tenisové kurty, hřiště na míčové hry či golfový green o 18 jamkách nebo plavecké bazény. Samozřejmostí je i skatepark včetně boulderu. V kempu najdete i restaurace s italskými specialitami i dobře vybavený obchod. Centrum městečka Caorle se nachází cca 8 km, proslulé Benátky, které lákají k návštěvě, pak necelých 70 km. Cena již od 10 450 Kč za týden/dospělý.

chcete vědět více?