snowboarder-g3512ca4d9-1280.jpg novinka
Zpět na rodinné zájezdy

USA - Colorado, lyžařské safari za velkou louží

Zažijte historicky první lyžařský zájezd do USA pro rodiny s dětmi, absolutní zlatý hřeb letošní lyžařské sezóny s cestovní kanceláří SPORTKIDS.

Vyzkoušejte unikátní coloradský prašan na nejlepších sjezdových tratích 5ti lyžařských středisek, z nichž tři paří mezi celosvětově nejkvalitnější zimní resorty. Navštívíme Vail, Beaver Creek, Breckenridge, Keystone a samozřejmě nevynecháme ani celebritami zbožňovaný Aspen.

Vyberte si tým, kterému budete fandit během zápasu americké NHL. Sejdeme se na utkání vítěze Stanley Cupu Colorado Avalanche proti borcům z Dallas Stars a na vlastní kůži zažijeme, jak se fandí v exkluzivní Ball Areně.

Poznejte přírodní krásy a impozantní panorama Rocky Mountains, vychutnejte si neopakovatelnou atmosféru amerického divokého západu a nechte se strhnout pozlátkem pravého nefalšovaného amerického shopování v outlet městečku Silverthorne.

To vše, a ještě mnohem více, jsme pro vás exkluzivně zabalili do podoby jedinečné a luxusní dovolené pro limitovaný počet rodin, na kterou hned tak nezapomenete.

Resorty nás provede Petra, rodačka z Liberce, úspěšná lyžařská závodnice, která v Coloradu žije 20 let a pracuje jako lyžařská instruktorka pro VIP klientelu. Bude s námi po celou dobu a ukáže nám nejen ta nejlepší místa, ale také nám poskytne cenné rady pro zdokonalení lyžařských dovedností.

 

Plánovaný termín Velikonoce 2024!!!!!!!

chcete vědět více?

Hotely

not found

The Westin Riverfront Resort & Spa, Avon ****

Luxusní pobyt nám zajistí hotel patřící do hotelové rodiny Marriott. Velkorysé pokoje, skvělá kuchyně a luxusní SPA jsou samozřejmostí. Hotel je umístěn v nádherném údolí Vail a poskytuje výjimečný přístup k Beaver Creek Mountain a Eagle River. Přímo z hotelu vede kabinková lanovka do Beaver Creak ski resort.

chcete vědět více?