WhatsApp-Image-2022-04-04-at-14.44.55.jpeg
Školní akce

Kurz bezpečné cyklistiky, Skate, Inline ( pro nasmlouvané školky ) pro děti od 3 do 6 let - dopo/odpo.

KURZY JSOU PRO NASMLOUVANÉ ŠKOLKY - V PŘÍPADĚ ZÁJMU JEDNOTLIVCE, JE POTŘEBA DÍTĚ DOVÉZT A ODVÉZT DO VESECKÉHO SPORTOVNÍHO AREÁLU.

KURZY BEZPEČNÉ CYKLISTIKY pro děti od 3 let – již tradičně pořádáme cyklo-kurzy pro děti ve sportovním areálu Vesec. Dětem se věnují zkušení sportovní instruktoři. Mladší děti zdokonalují techniku a starší se učí bezpečně pohybovat na silnici a zkouší různé terény.

KURZY SKATEBOARDU pro děti od 4 let – vhodné i pro úplné začátečníky. Děti se seznámí se základy skateboardu.

KURZY IN-LINE BRUSLENÍ pro děti od 4 let – kurzy in-line bruslení jsou velmi populární a děti se ve skupině motivují. Začátečníci se učí základy a pokročilí trénují překážkové jízdy a zdokonalují techniku. Dětem se věnují zkušení sportovní instruktoři. 

Kurzy se konají v dopoledních hodinách od 8:30 do 11:30 hodin nebo odpoledních hodinách od 13 - 16 hodin. Instruktoři si děti vyzvednou ráno - nebo po obědě ve školce, kde jim pomůžou obléci se. Autobus děti odveze do Veseckého sportovního areálu, kde probíhá kurz. Přibližně v 10:00 hod. nebo 14:30 hod. je přestávka na svačinku, kterou posílá mateřská škola. Pití od Sportkids.  V 11:30 hod. nebo v 16 hod. děti opět vyzvedne autobus a odveze děti na oběd školky. 

DO POZNÁMKY UVEĎTE Z JAKÉ MŠ JSTE A ZVÝHODNĚNÝ KOMPLET PŘI ZÁJMU. Děkujeme.

Cena zahrnuje: celkem 5x2,5 hodiny výuky, 5x dopravu, 5x pitný režim, úschovu kol / bruslí, závěrečné závody, diplom a dárek na památku.

Cena: 2.800,-

Možnost zapůjčení vybavení: kolo/brusle 700,-, chrániče 100,-, helma 150,-  NEBO zvýhodněný komplet za cenu 800,-


V případě zájmu nás kontaktujte

chcete vědět více?
Cena od:
  • 2800,-