367396333-704589711685353-5445683953311781201-n.jpg novinka
Sportovní kroužky a tábory

Všestranný kroužek v Běchovicích

"Deset benefitů, které vaše dítě získá ve všestranném sportovním kroužku"

1. Rozvoj fyzické kondice: Všestranný pohyb podporuje celkovou tělesnou kondici, zlepšuje svalovou sílu a vytrvalost.

2. Zlepšení motorických dovedností: Děti se učí lepší koordinaci, rovnováze a obratnosti, což je důležité pro celkový fyzický rozvoj.

3. Podpora zdravého životního stylu: Pravidelný pohyb vede k zdravějšímu životnímu stylu a může předcházet obezitě a dalším zdravotním problémům.

4. Sociální dovednosti a týmový duch: Skupinové aktivity a hry podporují sociální interakci, týmovou práci a rozvíjejí komunikační dovednosti.

5. Zvýšení sebevědomí a sebedůvěry: Překonávání sportovních výzev a dosahování cílů pomáhá dětem cítit se úspěšně a zvyšuje jejich sebedůvěru.

6. Rozvoj disciplíny a zaměření: Sportovní aktivity vyžadují pravidelný trénink a soustředění, což pomáhá rozvíjet disciplínu a schopnost soustředit se.

7. Stres a duševní zdraví: Fyzická aktivita je přirozeným způsobem, jak snižovat stres a zlepšovat náladu.

8. Rozvoj flexibility a prevence zranění: Různorodé pohybové aktivity pomáhají udržovat tělo pružné a snižují riziko zranění.

9. Zlepšení školních výkonů: Pravidelná fyzická aktivita může zlepšovat kognitivní funkce, což má pozitivní vliv na školní výsledky.

10. Zábava a radost z pohybu: Všestranný pohybový kroužek nabízí dětem možnost bavit se a užívat si radost z pohybu a sportu.

Místo: Sokol Běchovice

Čas: 11.10.23  - 19.6.24, středa 16-17:00 hod.

Věk: 5 -15 let

Doprava: vlastní

NA ZAČÁTKU HODINY SI INSTRUKTOŘI ROZDĚLÍ DĚTI PODLE VĚKU KAŽDÁ VĚKOVÁ KATEGORIE SI PŘIJDE NA SVÉ A SPORTOVNÍ DOVEDNOSTI I ZÁBAVA BUDOU PŘIZPŮSOBENY VĚKU DÍTĚTE.

Co můžete očekávat? Zabývat se budeme všestranností, zdravým a bezpečným pohybem. Během našich kurzů si vyzkoušíme různé hry a pohybové aktivity, jako je atletika, gymnastika, míčové a pohybové hry. Díky našemu všestrannému zaměření budeme schopni odhalit přirozené talenty a predispozice dětí, což je velmi užitečné pro jejich další vývoj. Navíc budou získané dovednosti sloužit jako prevence zranění v dospělosti. 

Přidejte se k nám a zažijte nejen zábavu, ale také rozvoj schopností a dovedností Vašich dětí.

Začínáme 11.10. a připojit se k nám můžete kdykoliv v průběhu roku. Těšíme se na vás. Kroužek se nekoná v době státních svátků, prázdnin vydané státem. 

Cena: 2.990,- / školní pololetí 

Info: Lucie Köhlerová Tel: +420 724 227 948 , e-mail: luciekohlerova@sport-kids.cz

Jsme rádi, že jsme se i letos mohli stát poskytovatelem příspěvků aktivního města, od kterého můžete čerpat příspěvek až 2000,-. Pro více informací navštivte portál https://aktivnimesto.cz/pro-obcany/.

chcete vědět více?
Termíny:
  • 1. 2. - 19. 6. 2024
Cena od:
  • 2990,-

Objednávejte